Chocolate - more reliable than men!

Temat: Origami i nie tylko
Dot.: Origami i nie tylko   3 załącznik(i/ów) anita19800, Dorota 71, magand, damisa, kingamagda, anka43, pastek1, aninka :cmok::cmok::cmok: Serdecznie Wam wszystkim dziękuje za życzenia :roza::roza::roza: Dzisiaj mam dla Was troszkę nowości, dwie kartki rocznicowe, jedna wykonana techniką huskingu, którego wcześniej nie próbowałam. Muszę powiedzieć, że spodobało mi się to i chyba powstanie jeszcze kiedyś coś w tym stylu :D Poza tym moje nowe (kolejne już :-p) hobby - frywolitki. Napatrzyłam się na Wasze cudowności i nie mogłam nie spróbować. Ciężko było, ale nawet coś z tego wyszło :) Pierwsze próby oczywiście nie nadają się do wystawienia na widok publiczny, jedynie z tej...
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331934Temat: Ostrowieckie Panny Młode cz.III
Dot.: Ostrowieckie Panny Młode cz.III   Ja cię zaganiam:) :bacik::bacik::bacik: Może być:) A ja zamiast pracować to zamówienie do sklepu robię:) Wczoraj zrobiłam aż 10 kartek i taka padnięta poszłam spać że szok a dzisiaj robię jeszcze pergamanowe. W Piątek wysłałam pierwszą partię a jutro muszę drugą, bo jest konkretne zamówienie na kartki rocznicowe:) W pracy mam nadzieje zrobić jeszcze z 5-8 kartek:) A po południu koperty do nich.
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338724


Temat: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II
...  Cytat: Napisane przez Biska (Wiadomość 10781808) Jak ja Ci zazdroszcze !!!! Oczywiscie ciesze sie razem z Toba! :D Nigdy nie dostalam listu milosnego...:yyyy: No, to zazdroszcze Ci podwojnie :-p Napisałam mu na gg, żeby mnie nie straszył (jakoś nie przemawiają do mnie zaręczyny przez neta) to mi odpisał, że przeprasza, ale ze tylko tam znalazl kartki rocznicowe i mial nadzieje, ze nie wyswietli sie nazwa portalu. Ale i tak jestem szczęśliwa, bo napisał piękny i romantyczny list :)
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306546